Współpraca

Misja projektu

Misją Studia Piosenki Metro jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Informacje dla zainteresowanych współpracą

Oferujemy współpracę w dwóch płaszczyznach:

  • prowadzenie własnej placówki (własnego przedsiębiorstwa) na podstawie udzielonej licencji,
  • praca w charakterze pedagoga na podstawie umowy-zlecenia w istniejących lub powstających – na podstawie Twojego zgłoszenia – placówkach znajdujących się pod naszym zarządzaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany współpracą, napisz do nas na adres: edukacja@studiobuffo.com.pl – otrzymasz szczegółowe informacje.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Studio Buffo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6. Dane osobowe zbieramy i przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy przez okres 2 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji i ich podanie jest konieczne do wzięcia w niej udziału Nie przekazujemy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart