WARSZTATY Z GWIAZDAMI – Studio Piosenki Metro Katowice

WARSZTATY Z GWIAZDAMI – Studio Piosenki Metro Katowice

☑ Śpiewasz?
☑ Tańczysz?
☑ Marzysz o aktorstwie?
Zaplanuj wakacje w towarzystwie gwiazd i rozwijaj swoje pasje pod profesjonalnym okiem prawdziwych artystów.
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z gwiazdami! Przed nami 5 dni zajęć wokalnych, aktorskich i tanecznych z udziałem gwiazd.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Warsztaty poprowadzą: Marie Mariola Napieralska, Małgorzata Lewińska oraz Beata Urbańska.
Marie Mariola Napieralska – studiowała wokalistykę jazzową w Chicago. Od trzynastu lat jest artystką Teatru Buffo w Warszawie. Trener wokalny zespołu Studio Buffo. Występuje w przedstawieniach Polita, Ukochany Kraj, Piotruś Pan, Romeo i Julia. Można ją usłyszeć w koncertach Hity Buffo oraz w wieczorach z muzyką bałkańską, rosyjską i latynoską. Występowała również z Teatrem Buffo w programach rozrywkowych Przebojowa Noc, Złota Sobota i Jaka to melodia. Została zaproszona przez J. Józefowicza i J. Stokłosę do współpracy przy musicalach Prorok oraz Pola Negri i Romeo i Julia w 3D z premierą w Moskwie i St. Petersburgu. Gra również w Teatrze Variete w Krakowie w musicalu Chicago w reż. W. Kościelniaka, a wcześniej w Legalnej Blondynce reżyserowanym przez Janusza Józefowicza. Od 12 lat prowadzi klasę wokalu w Studio Artystycznym Metro. Jej uczniowie to dzisiaj obecni artyści Teatru Buffo, tacy jak: Natalia Kujawa, Janek Traczyk, Martyna Jaskulska, Mateusz Jakubiec, Katarzyna Granecka czy Magda Dąbkowska. Uczestniczka programu The Voice of Pola. Zdobywczyni Samowara w Zielonej Górze, gość koncertów telewizyjnych oraz Radia Zet i Dwójki. Na swoich koncertach śpiewa akustycznie muzykę z pogranicza soul i R&B.
Małgorzata Lewińska – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, absolwentka wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie (magister sztuki). Szerokiej publiczności znana głownie z roli Laury w “Przedwiośniu” Filipa Bajona, Patrycji w serialu „Lokatorzy” i „Sąsiedzi” oraz innych seriali. Obecnie dołączyła do ekipy serialu “M jak Miłość”. Współpracowała m.in. z warszawskimi teatrami: Komedia, Bajka Teatrem Ochoty, Teatrem Miejskim w Lesznie i Syndykatem Artystycznym, z którym gra spektakle i śpiewa recitale w całej Polsce i za granicą. Pedagog teatralny z wieloletnim i różnorodnym stażem. Przygotowuje młodzież do egzaminów wstępnych do szkół teatralnych.
Beata Urbańska – od 20 lat pracuje jako instruktor tańca w szkole musicalowej Janusza Józefowicza „Studio Buffo”. Pedagog, wychowawca i trener m.in. w Ośrodku Umiejętności Komunikacyjnych „Linia”. Tańczyła w światowej prapremierze musicalu Rogera Watersa „Ca Ira” w reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza, „Panna Tutli-Putli w reżyserii Krystyny Jandy w Teatrze Powszechnym w Warszawie, w musicalu „Metro” (występy na Broadway’u) i w teatrze „Buffo”. Brała również udział w licznych programach telewizyjnych, takich jak: “Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza”, „Szopka noworoczna” w reżyserii Jerzego Kryszaka oraz w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”.
Dla kogo?
W warsztatach udział może wziąć każdy. Zapraszamy dzieci (od 8 lat), młodzież oraz dorosłych.
Kiedy?
12-16.07.2021
godz. 09:00 – 16:00 (dzieci, młodzież, dorośli)
godz. 18:00 – 21:00 (młodzież, dorośli)
Gdzie?
KATOWICE Centrum
ul. Mickiewicza 3/109 | Studio Piosenki Metro
Cena udziału:
▶ 1050 zł (godz. 9-16) | dzieci, młodzież, dorośli
▶ 950 zł dla uczniów Studia Piosenki Metro (godz. 9-16) | dzieci, młodzież, dorośli
▶ 525 zł (godz. 18-21) | młodzież, dorośli
▶ 475 zł (godz. 18-21) dla uczniów Studio piosenki Metro |młodzież, dorośli
Zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 603 676 385 oraz za opłatą rezerwacyjną w wysokości 100 zł

▶ Link: https://app.evenea.pl/event/warsztatyzgwiazdami/

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart